Sutinku su privatumo politika

UAB „Easy Rental“ gerbia Jūsų privatumą.

Asmeninė informacija

Mūsų svetainėje Jūsų gali būti prašoma pateikti asmeninės informacijos, pvz. vardo, pavardės, adreso, elektroninio pašto adreso ir telefono numerio. Ši informacija gali būti naudojama tam, kad galėtume atsakyti į Jūsų klausimus, išpildyti automobilių rezervacijas, susisiekti su Jumis elektroniniu paštu ar telefonu. Jei pateiksite užsakymą paslaugoms ar naudositės jomis, mums gali prireikti papildomos informacijos, tokios kaip kredito korteles numeris, asmens dokumento ir (arba) vairuotojo pažymėjimo duomenys ar kopija, kad galėtume įvykdyti Jūsų užsakymą ir (arba) prašymą. Tačiau šios informacijos be Jūsų leidimo nepateiksime jokiai trečiajai šaliai, išskyrus atvejus, kai to pareikalautų įstatymas, ji saugojama nuo platinimo ir naudojama pagal Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatyme nustatytus reikalavimus.

Saugumas

Primename, kad visada yra galima rizika, susijusi su asmeninių duomenų pateikimu (nepriklausomai nuo to, ar jie pateikiami asmeniškai, telefonu ar internetu), taip pat nėra galimybių užtikrinti visiško informacinių technologijų saugumo ar apsaugos nuo sugadinimo ar kompiuterių piratų, tačiau “Easy Rental” imasi visų reikalingų priemonių siekdama užkirsti kelią ir sumažinti nesankcionuoto paviešinimo, netinkamo naudojimo bei netikslaus Jūsų asmeninių duomenų pateikimo riziką. Duomenys nekaupiami jokiose duomenų bazėse ar mobiliose duomenų laikmenose, fiziniai įrašai ir (arba) kopijos naikinami baigus naudotis “Easy Rental” paslaugomis.

Pakeitimai

Mes galime bet kada be atskiro pranešimo keisti šią privatumo politiką, taip pat keisti, modifikuoti šio tinklapio turinį.