Informacija

Easy Rental teikiamos automobilių nuomos paslaugos:

 1. Trumpalaikė automobilių nuoma Vilniuje ir kituose  miestuose.
 2. Automobilio nuoma su vairuotoju, keleivių pervežimas. Šias paslaugas teikiame vestuvių proga, svečių iš užsienio pasitikimui, turistinėms kelionėms po Pabaltijį.
 3. Ilgalaikė automobilių nuoma. Paslauga teikiama tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims.
 4. Automobilių prekyba. Galite išsirinkti iš mūsų parduodamų automobilių parko arba pateikti užsakymą ir mes pristatysime Jūsų norimą automobilį.
 5. Automobilių lizingas be bankų finansavimo- išperkamoji automobilių nuoma.

Pagrindinės automobilių nuomos sąlygos:

 1. Automobilio nuoma galima- 24/7
 2. Trumpalaikei nuomai automobiliai nuomojami ne trumpesniam, nei 24 valandų laikotarpiui, tačiau esant poreikiui automobilį galima grąžinti ir anksčiau. Prabangių automobilių nuoma galima ir trumpesniam laikotarpiui nei 24 valandos, šias sąlygas deriname individualiai.
 3. Jei vėluojama grąžinti automobilį ilgiau nei 2 valandas nuo sutarto laiko ir apie tai nėra pranešama, klientui skaičiuojamas papildomas automobilio nuomos paros arba kito laiko vieneto mokestis. Jei vėluojama grąžinti nuomojamą automobilį ir apie tai pranešama iš anksto, tuomet, priklausomai nuo vėlavimo laiko, sąlygos derinamos individualiai.
 4. Automobilis grąžinamas iš anksto sutartoje vietoje Vilniaus mieste, pavyzdžiui oro uoste, nuomos biure arba viešbutyje. Tačiau automobilį galima grąžinti ir kitame Lietuvos mieste ar Europos sąjungos šalyje. Grąžinant automobilį ne Vilniaus mieste, sąlygos aptariamos ir taikomos individualiai.
 5. Nuomojant automobilį su vairuotojo paslauga, minimali nuomos trukmė 3 valandos.
 6. Ilgalaikės nuomos sąlygos taikomos nuomojantis automobilį ne trumpesniam nei 1 mėnesio laikotarpui.
 7. Norint išsinuomoti automobilį, Jums reikalingi šie dokumentai: galiojantis vairuotojo pažymėjimas, asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas.
 8. Atsiskaitymas už automobilio nuomą galimas American Exspress, VISA, MasterCard kreditinėmis kortelėmis, bankiniu pavedimu arba grynaisiais pinigais.
 9. Nuomojantis automobilį reikalingas užstatas 250 EUR. Paliekamas užstatas yra maksimali nuomininko rizika prisiimama automobilio apgadinimo ir vagystės atveju. Šiais atvejais užstatas negrąžinamas.
 10. Visi nuomojami automobiliai yra apdrausti Civilinės atsakomybės bei KASKO draudimu.
 11. Automobilio nuomos laikotarpiu, rida yra ribojama. Nemokamai per parą galite nuvažiuoti 600 km, jei viršijate leistiną kilometražą, papildomo kilometro kaina yra 0,15 EUR.
 12. Automobilis darbo valandomis, 9:00-18:00, Vilniaus mieste pristatomas nemokamai.  Po darbo valandų, savaitgaliais ir nuomojant automobilį 1 parai, taikomas 15 EUR pristatymo mokestis.
 13. Nuomojant automobilį, vaikiškos kėdutės nuoma nemokamai.
 14. Nuomojant automobilį ilgesniam nei 5-ių parų laikotarpiui, GPS navigacijos nuoma nemokama. Kitais atvejais GPS navigacijos nuoma kainuoja 5 EUR parai.
 15. Jei automobilio nuomos laikotarpiu planuojama, kad automobilį vairuos ne vienas asmuo, papildomas vairuotojas į sutartį įtraukiamas nemokamai.
 16. Automobilio nuomos laikotarpiu- techninė pagalba kelyje 24 valandas per parą teikiama nemokamai. Pagalba teikiama tik Lietuvos teritorijoje.
 17. Nuomotu automobiliu galima naudotis Europos sąjungos teritorijoje. Išvykstant iš Lietuvos, būtina iš anksto informuoti automobilių nuomos kompaniją. Esant poreikiui išvykti į ne Europos sąjungos šalis, sąlygos aptariamos ir taikomos individualiai.
 18. Nuomojamas automobilis pristatomas su pilnu kuro baku. Nuomos laikotarpio pabaigoje, nuomininkas privalo grąžinti automobilį taip pat su pilnu kuro baku. Jei automobilis grąžinamas su ne pilnu kuro baku, taikomas aptarnavimo mokestis.
 19. Jei automobilio nuomininkas pameta automobilio dokumentus, raktus, valstybinius numerius ar apgadina automobilio ratlankius arba padangas, taikoma bauda, priklausanti nuo padarytos žalos dydžio.

Automobilio nuomos laikotarpiu, draudžiama:

 • Vairuoti automobilį apsvaigus nuo alkoholio ar narkotinių medžiagų;
 • Automobiliu gabenti LR teritorijoje ir kitose šalyse draudžiamas medžiagas;
 • Dalyvauti automobilių sporto varžybose ar kituose su automobiliais susijusiuose renginiuose;
 • Naudoti automobilį mokymo vairuoti tikslais;
 • Gabenti didelius gyvūnus;
 • Rūkyti automobilyje.