Ilgai lauktas mūšis Superautomobilių dvikova : „Porsche 918“ prieš „McLaren P1“

„La’Ferrari“, „McLaren P1“ ir „Porsche 918 Spyder“ šiuo metu yra technologiškai pažangiausi superautomobiliai visame pasaulyje. Iš anglies pluošto pagaminti rėmai, beprotiškai galingos hibridinės jėgainės ir kosminius erdvėlaivius primenanti išvaizda priverčia kiekvieno automano širdį spurdėti kelis kartus greičiau.

Apie šiuos automobilius buvo kalbama tiek daug, jog vargu ar kas nors nežino jų specifikacijų. Vis dėlto, jeigu šie naikintuvai su ratais Jums yra nepažįstami, leiskite juos greitai pristatyti.

„McLaren P1“ : Labai lengvas, vos 1490 kilogramų sveriantis automobilis yra aprūpintas 3,8 litro V8 turbobenzininiu agregatu, kuris išvysto 727 arklio galias ir 719 Nm sukimo momentą. Jis galią tiekia į galinius varančiuosius ratus. Tuo tarpu ant priekinės ašies esantis elektrinis motoras energiją tiekia taip pat galiniams ratams. Jo pajėgumas siekia net 176 arklio galias ir 260 Nm sukimo momentą. „P1“ iki 100 km/val. įsibėgės per 2,8 sekundės ir pasieks 349 km/val. maksimalų greitį.

„Porsche 918 Spyder“ : Kaip ir britiškas „McLaren“, taip ir „Porsche“ turi labai galingą hibridinę jėgainę. Tačiau jų veikimo principas ir galios panaudojimas yra visiškai kitoks. „Porsche“ turi keturių varančiųjų ratų sistemą, 4,6 litro V8 benzininį variklį ir du elektrinius motorus. Bendras šios jėgainės pajėgumas siekia 887 AG.

O dabar pasižiūrėkime ką apie šiuos automobilius pasakys „EVO“ žurnalistai.