Ilgalaikė nuoma

Ilgalaikė automobilio  nuoma- tai puikus būdas naudotis naujais ir patikimais automobiliais, neinvestuojant į tai didelės dalies kapitalo, kurį galima panaudoti įmonės plėtrai ar namų ūkio gerbūviui pagerinti. Pasirenkant ilgalaikės automobilio nuomos paslaugą yra išvengiama tokių papildomų darbų , kaip automobilio aptarnavimas, padangų keitimas, draudimo sutarčių terminų stebėjimas, automobilio ruošimas techninei apžiūrai bei kitų rūpesčių susijusių su automobilio eksploatacija. Todėl siūlome šiuos rūpesčius palikti mums ir Jūsų automobiliu bus pasirūpinta tinkamai, o Jūs negaišite savo brangaus laiko.

Ilgalaikės automobilio nuomos teikiami privalumai:

 1. Nereikalaujamas pradinis įnašas.
 2. Nereikia rūpintis automobilio techniniais aptarnavimais (alyvos keitimas, stabdžių trinkelės, valytuvai… ) ir remontu.
 3. Automobilis nuomos laikotarpiu bus apdraustas CA ir KASKO draudimu.
 4. Esant draudiminiam įvykiui, nereikės rūpintis įvykio administravimu.
 5. Nemokamai suteikiamas pakaitinis automobilis gedimo ar auto įvykio atveju, tad neliksite be automobilio.
 6. Automobiliui laiku ir nemokamai bus keičiamos bei sandėliuojamos sezoninės padangos.
 7. Fiksuotos mėnesio įmokos už automobilio nuomą leis tiksliai planuoti Jūsų biudžetą.
 8. Lietuvos Respublikos teritorijoje teikiama nemokama pagalba kelyje 24 valandas per parą.
 9. Nereikia gaišti laiko atliekant automobilio techninę apžiūrą.
 10. Juridiniams asmenims bei infividualią veiklą vykdantiems asmenims, automobilio nuomos įmokos įtraukiamos į veiklos sąnaudas.
 11. Nuomodami automobilį nepatirsite automobilio nuvertėjimo kaštų.
 12. Pasibaigus automobilio nuomos laikotarpiui, gerokai palankesnėmis sąlygomis galite pratęsti automobilio nuomą arba net jį įsigyti.
 13. Jei pasibaigus automobilio nuomos laikotarpiui pageidaujate atsinaujinti ir pasikeisti automobilį, Jums nereikia rūpintis jo pardavimu. Paprasčiausiai pasirenkamas kitas norimas automobilis, kuriuo toliau naudositės be jokių rūpesčių.