AUTOMOBILIŲ NUOMA: KADA IR KODĖL VERTA PASINAUDOTI EASY RENTAL AUTOMOBILIŲ NUOMOS PASLAUGA?

AUTOMOBILIŲ NUOMA

Automobilių nuoma easycar.lt – puikus pasirinkimas tiems, kurie gyvena sparčiu miesto rimtu ir turi nuolat kintančius norus ir poreikius. Automobilių nuomos rinkoje – daugybė pasirinkimo variantų ir įvairių pasiūlymų, todėl išsirinkti sau geriausią ir tinkamiausią variantą ne visada lengva, tačiau mes turime išskirtinį privalumą – vertiname kiekvieną klientą, siūlome konkurencingą kainą ir nuolaidas lojaliausiems!

Remiamės kokybės, komforto bei saugumo principais ir suteikiame galimybę be jokių išankstinių sąlygų pasinaudoti Jūsų poreikius atitinkančių, patikimų ir tvarkingų automobilių nuomos paslauga visoje Lietuvoje Jums palankiausiomis sąlygomis!

KĄ SIŪLOME?

Apsilankę mūsų automobilių nuomos salone rasite šiuolaikiškus, naujus ir tvarkingus, prižiūrėtus automobilius, tad Jums teliks tik išsirinkti.

Siūlome:

 • Trumpalaikę automobilių nuomą
 • Ilgalaikę automobilių nuomą
 • Įvairių modelių automobilius
 • Įvairių tipų (automatinėmis ir mechaninėmis greičių dėžėmis) ir klasių (verslo, ekonomiškumo, maksimalaus komforto) automobilius

Taikomės prie išrankiausių klientų, todėl neabejojame, kad pas mus rasite tai, ko Jums reikia. Išrinkite, o mes užtikrinsime konkurencingiausią paslaugos ir kokybės santykį.

KADA IR KODĖL VERTA PASINAUDOTI EASY RENTAL AUTOMOBILIŲ NUOMOS PASLAUGA?

Automobilių nuomos paslaugos pasižymi įvairiais privalumais:

 • Patogu ir komfortiška – nereikia rūpintis nei automobilio išlaikymu, nei priežiūra, nei remontu. Be to, automobilį turėsite netrukus – vos užpildę nuomos paraiškos formą.
 • Saugu – galite pasirinkti įvairius papildomo draudimo pasiūlymus. Be to, automobilių nuomos paslaugas teikiančios įmonėmis privalo užtikrinti, kad jų automobiliai visuomet būtų techniškai ir teisiškai tvarkingi, todėl vairuosite tvarkingą automobilį.
 • Pededa taupyti išvengsite privalomos nuosavo automobilio techninės apžiūros, draudimo išlaidų ir įvairių kitų procedūrų (pavyzdžiui, sezoninių padangų keitimo) mokesčių.
 • Patenkina visus poreikius – galėsite pasirinkite norimą automobilio modelį bei tipą ir nuomos trukmę.

Tad jei Jums reikalingas automobilis, tačiau nėra laiko ar galimybių jam įsigyti – automobilių nuomos paslauga geriausia ir optimaliausia išeitis!

KODĖL MES?

Žinome, kaip svarbu kelionėje jaustis komfortiškai ir saugiai, todėl iš anksto pasirūpiname viskuo, ko gali prireikti Jūsų kelionei:

 • Tvarkingas, patikimas ir prižiūrėtas automobilis
 • Nemokama vaiko kėdute
 • Nemokama GPS navigacija

Daugiausia dėmesio skiriame teikiamų paslaugų kokybei ir klientų aptarnavimui, stengiamės užtikrinti, kad vairavimas Jums būtų ne tik saugus, bet ir malonus. Užsisakykite automobilių nuomos paslaugą ir važiuokite be rūpesčių!

www.easycar.lt